راهنمای خرید بهترین باربیکیو سیمانی - معرفی انواع باربیکیو سیمانی | فیروزان صنعت

چکیده خرید اینترنتی باربیکیو سیمانی؛ انواع باربیکیو ذغالی سیمانی، باربیکیو سیمانی آماده و انواع کباب پز سیمانی به همراه روش ساخت را در این صفحه مشاهده کنید.
access_time ۱۴۰۰ شنبه ۱ آبان
remove_red_eye 337بازدید

باربیکیو سیمانی چست

محوطه باغ و ویلا، فضای باز روف گاردن یا حیاط خلوت و هر فضای باز اختصاصی، صاحب آن را به فکر تهیه و ساخت یک باربیکیو مناسب برای تهیه انواع خوراکی و موادغذایی خوشمزه و دلیلی برای دورهمی‌ها خواهد انداخت. اگر با توجه به فضایی که در اختیار دارید بتوانید یک باربیکیو گازی، برقی یا ذغالی در اندازه مناسب تهیه کنید، تجربه لذت پخت غذا در کنار دوستان و عزیزانتان را برای خودتان فراهم خواهید کرد. در همین راستا ما در این مقاله به بررسی باربیکیو سیمانی پرداخته‌ایم که برای آشنایی با آن پیشنهاد می‌شود مطالب درج شده در زیر را مطالعه نمایید. درست کردن آتش با استفاده از ذغال و چوب و پخت غذا و خوراک بر روی آن از اقدامات دلپذیر برای بسیاری از مردم است. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به غذاهای دودی و ذغالی و کبابی علاقه زیادی دارید و هفته‌ای چند بار غذای کبابی می‌خورید پس به شما توصیه می‌کنیم حتما یک باربیکیو و کباب‌پز را خریداری نمایید.
باربیکیو و کباب‌پز در طراحی‌ و جنس‌های مختلفی وجود دارد که انواع ذغالی، گازی، برقی، سنگی، آجری و سیمانی آن سبب شده است که هر خانواری بر اساس نیاز، سلیقه و فضایی که در اختیار دارد نسبت به تهیه مناسب‌ترین نوع آن اقدام کند.
باربیکیو سیمانی در واقع نوعی باربیکیو است که سیمان ملات اصلی سازنده آن‌ می‌باشد. که آن را می‌توان در هر نقطه‌ای از حیاط، بالکن، باغ، ویلا، پارک یا محیط‌های باز دیگر ساخت. اگر می‌خواهید این نوع از باربیکیو را استفاده کنید بهتر است در انتخاب جای ساخت آن دقت لازم راداشته باشید زیرا قابل حمل و جابه‌جایی نیست.

 

عکس باربیکیو سیمانی-1

 

ساخت باربیکیو سیمانی


بسیاری از آقایانی که به کارهای فنی علاقه‌مندند و استعداد و توانایی خاصی در زمینه کارهای فنی دارند خودشان نسبت به ساخت باربیکیو سیمانی اقدام می‌کنند. این با استفاده از مطالب نوشته شده در سایت‌های اینترنتی و یا راهنمایی گرفتن از متخصصان امکان‌پذیر است. اما اگر تخصصی در این حوزه ندارید و یا اطلاعات شما درباره نحوه ساخت باربیکیو سیمانی کامل نیست بهتر است این کار را از متخصصان فعال در این حوزه بسپارید.
برای ساخت باربیکیو سیمانی بهتر است ابتدا نقشه‌ای کلی از محل ساخت باربیکیو و ویژگی‌هایی که می‌خواهید داشته باشد را روی کاغذ ترسیم کنید. در انتخاب محل ساخت توجه داشته باشید که زیاد به درخت و گل‌ها نزدیک نباشد تا مشکلی به‌وجود نیاید.
مرحله بعد آماده کردن وسایل لازم است. خط‌کش مهندسی، سیمان، ماسه، بلوک سیمانی، ابزارهای مختلف، ظرف نگهداری ملات، آجر و سیمان اضافی برای تمیزکاری نهایی از جمله این وسایل هستند. پس آن بلوک‌ها را بر روی مسیر مشخص‌شده در کنار هم قرار دهید و بین آن‌ها را با ملات ماسه و سیمان به نسبت 1 به 5 پر کنید. این سبب استحکام بلوک‌ها و ثابت شدن آن خواهد شد.
ارتفاع باربیکیو را باید بر اساس قد خود و آن‌گونه که در هنگام پخت غذا راحت هستید مشخص کنید. در پایان برای زیبایی می‌توانید دور تا دور بلوک‌ها را با استفاده از سیمان‌کاری یا با بلوک تزئین کنید.
در نهایت توری‌های فلزی و ذغال را جا بیاندازید. بعد از 2 الی 3 روز می‌توانید از باربیکیو خود استفاده کنید.

 

انواع باربیکیو سیمانی


باربیکیو سیمانی دارای انواع مختلفی است که این تفاوت در طرح و منبع حرارتی آن است.
برخی از انواع باربیکیو سیمانی به دیوار ثابت تکیه داده شده و ساخت آن آغاز می‌شود. هنگام استفاده از این نوع BBQ نگران سیاه شدن دیوار نباشید زیرا طراحی و مهندسی آن به‌گونه‌ای است که هیچ آسیبی و کثیف‌کاری برای دیوار نخواهد داشت.
نوع دوم این وسیله به‌صورت ایستاده ساخته می‌شود. باربیکیو سیمانی ایستاده را می‌توانید درپارک‌ها، بوستان‌ها، جنگل و محیط‌های باز مشاهده کنید. که طراحی آن به‌گونه‌ای است که روی چهار پایه ایستاده و به هیچ دیوار یا تکیه‌گاه دیگری متصل نمی‌باشد.
با توجه به مطالب گفته شده شما باید با توجه به فضا و شرایطی که دراختیار دارید یکی از دو نوع باربیکیو سیمانی ایستاده یا متصل به دیوار را مورد استفاده قرار دهید.
همچنین کباب‌پزهای سیمانی ساده، طرح چوب و طرح سنگ که منبع حرارتی گازی، برقی یا ذغالی و چوبی دارند از دیگر انواع این محصول می‌باشند که امکانات در دسترس و سلیقه مشتری عوامل موثر در انتخاب آن هستند.


باربیکیو سیمانی ساده


اگر قصد تهیه یک باربیکیو ساده را دارید که کاربرد و استحکام کافی را داشته باشد و در عین حال نمی‌خواهید هزینه زیادی بابت ساخت آن صرف کنید می‌توانید باربیکیو سیمانی ساده را انتخاب کنید که اگر خودتان سررشته‌ای در کارهای فنی و ساخت و ساز داشته باشید می‌توانید نسبت به ساخت آن اقدام کنید. بلوک‌های سیمانی، سیمان و ماسه از مهمترین و اصلی‌ترین متریال برای ساخت این نوع از کباب‌پز می‌باشند.

 

عکس باربیکیو سیمانی-2

 

باربیکیو سیمانی طرح چوب


باربیکیو سیمانی طرح چوب دارای طراحی زیبا و جذاب جهت استفاده در حیاط خانه، باغ، ویلا، پارک، بوستان و مکان‌های باز است. این باربیکیو از ملات سیمان تولید شده اما طراحی ظاهری آن به شکل چوب است. از استحکام زیادی برخوردار است. معمولا در طراحی آن جای قرار گیری کتری، محل گذاشتن سینی و وسایل اضافی و دارای قسمت متحرک جهت فن دستگاه می‌باشد.


ساخت باربیکیو سیمانی طرح چوب


روش ساخت باربیکیو سیمانی طرح چوب برای بسیاری از آقایانی که به کارهای فنی علاقه‌مندند و استعداد و توانایی خاصی در زمینه کارهای فنی دارند و قصد دارند شخصا خودشان نسبت به ساخت باربیکیو سیمانی اقدام کنند توضیح داده شده است. اما اگر تخصصی در این حوزه ندارید و یا اطلاعات شما درباره نحوه ساخت باربیکیو سیمانی کامل نیست بهتر است این کار را به متخصصان فعال در این حوزه بسپارید.
آموزش ساخت باربیکیو سیمانی طرح چوب بدین ترتیب است که برای ساخت باربیکیو سیمانی بهتر است ابتدا نقشه‌ای کلی از محل ساخت باربیکیو و ویژگی‌هایی که می‌خواهید داشته باشد را روی کاغذ ترسیم کنید. در انتخاب محل ساخت توجه داشته باشید که زیاد به درخت و گل‌ها نزدیک نباشد تا مشکلی به‌وجود نیاید.
مرحله بعد آماده کردن وسایل لازم است. خط‌کش مهندسی، سیمان، ماسه، بلوک سیمانی، ابزارهای مختلف، ظرف نگهداری ملات، آجر و سیمان اضافی برای تمیزکاری نهایی از جمله این وسایل هستند. پس آن بلوک‌ها را بر روی مسیر مشخص‌شده در کنار هم قرار دهید و بین آن‌ها را با ملات ماسه و سیمان به نسبت 1 به 5 پر کنید. این سبب استحکام بلوک‌ها و ثابت شدن آن خواهد شد.
ارتفاع باربیکیو را باید بر اساس قد خود و آن‌گونه که در هنگام پخت غذا راحت هستید مشخص کنید. در پایان برای زیبایی می‌توانید دور تا دور بلوک‌ها را با استفاده از سیمان‌کاری یا با بلوک تزئین کنید.
در نهایت توری‌های فلزی و ذغال را جا بیاندازید. بعد از 2 الی 3 روز می‌توانید از باربیکیو خود استفاده کنید.
برای درک بهتر مطالب گفته شده فیلم ساخت باربیکیو سیمانی طرح چوب نیز به‌صورت مرحله به مرحله به‌زودی در این سایت بارگزاری خواهد شد.


باربیکیو سیمانی طرح سنگ


باربیکیوهای سیمانی را می‌توانید با طرح سنگ نیز سفارش دهید که این می‌تواند با سایر متریال بکار رفته در ساخت حیاط یا محیط باغ و ویلای شما یا سواحل دریا همگون بوده و زیبایی فضای شما را دوچندان کند.


باربیکیو سیمانی آماده


اگر قصد استفاده از باربیکیو و کباب‌پز سیمانی را دارید و وقت کافی برای ساخت آن‌را ندارید و یا می‌خواهید وسیله پخت و پز بی‌نقصی داشته باشید به شما پیشنهاد می‌کنیم از باربیکیو سیمانی آماده استفاده کنید. این باربیکیو به‌صورت پیش ساخته در کارگاه‌ها تهیه و با توجه به نیاز مشتری در محل موردنظر نصب و سایر اقدامات تکمیلی در زمینه نصب و راه‌اندازی باربیکیو توسط متخصصان این حوزه صورت می‌گیرد.

 

باربیکیو ذغالی سیمانی


غذای دودی که طعم و مزه طبیعی داشته باشند و در عین حال خوب پخته شده باشند دلخواه افراد زیادی است. اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید بهتر است باربیکیو سیمانی با سوخت ذغالی را انتخاب کنید. زیرا این پخت غذایی خوشمزه با طعمی بی‌نظیر را برای شما به همراه دارد. بهتر است قبل از انتخاب این باربیکیو از توانایی خود نسبت به روشن کردن ذغال و تنظیم حرارت آن مطمئن باشید.


باربیکیو سیمانی دسته دوم


افراد زیادی هستند که به‌دلیل جابجایی، تعویض و یا دلایل دیگر باربیکیوهای خود را می‌فروشند. اگر شما قصد هزینه کردن برای خرید باربیکیو نو را ندارید می‌توانید با صرف هزینه کمتر باربیکیوهای سیمانی دست دوم موجود در بازار را خریداری نمایید.

 

قیمت باربیکیو سیمانی


اطلاع از قیمت خرید باربیکیو و یا میزان هزینه ساخت آن از دغدغه‌های مهم بسیاری از مشتریان است. اگر شما نیز قصد ساخت BBQ را دارید می‌توانید با مراجعه به سایت آذرافروز و یا با مراجعه حضوری به فروشگاه عرضه باربیکیو سیمانی تهران(بورس فروش باربیکیو در تهران)، با توضیح خواسته‌ها و خصوصیات باربیکیو و کباب‌پز سیمانی موردنظرتان از براورد قیمت حدودی ساخت و خرید آن توسط کارشناسام ما بهره‌مند شوید.

 

دیگر مطالب پربازدید در سایت بورس فروش باربیکیو در تهران:

کباب‌پز تابشی چیست؟

تبدیل اجاق گاز به کباب‌پز

 

لطفا منتظر بمانید . . .