خصوصیات باربیکیو کابینت‌ دار

چکیده خصوصیات باربیکیو کابینت‌ دار؟ باربیکیو کابینت دار از کاربردیترین انواع باربیکیو هستند . در ادامه این مقاله باربیکیو کابینت دار چیست به طور کامل توضیح داده شده است.
access_time ۱۴۰۱ دوشنبه ۳ مرداد
remove_red_eye 812بازدید
خصوصیات باربیکیو کابینت‌ دار

باربیکیو کابینت دار از کاربردیترین انواع باربیکیو هستند که در باغ، ویلا، حیاط و تراس و همچنین روف گاردن قابل استفاده هستند. مهمترین ویژگی و خصوصیت باربیکیو کابینت دار داشتن کشو و کابینت در زیر و کنارههای آتشدان است که میتوان ابزار و وسایل کاربردی و قابل استفاده در هنگام پخت غذا را در آن قرار داد.

 

ابعاد باربیکیو کابینت دار

شما میتوانید هر کدام از باربیکیوهای ذغالی، برقی و گازی یا دو منظوره را بهصورت کابینتدار سفارش داده و از فروشنده و سازنده بخواهید آن را در صورت امکان به همان شکلی که شما میخواهید طراحی کرده و بسازد. ابعاد باربیکیو کابینت دار مختلف است. معمولا انواع آماده این محصول طبق استانداردهای تعریف شده تولید میشوند. اما در صورتی که بخواهید میتوانید با مراجعه به فروشگاه آذرافروز آن را بهصورت سفارشی، در هر اندازه و ابعادی که میخواهید سفارش دهید. همچنین تعداد و اندازه کشو و کابینتها را میتوانید بر اساس سفارش شما تولید شود.

 

برای  مشاهده خرید باربیکو گازی و قیمت باربیکیو گازی  وارد سایت آذر افروز شوید و اطلاعات جداگانه باربیکیو را مطالعه نمایید. کافی است از محصولات ما دیدن فرمایید و باربیکیو مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

تفاوت باربیکیو کابینت دار گازی با ذغالی

باربیکیوهای گازی کابینت دار از جمله پرکاربردترین باربیکیوها محسوب میشوند. منبع حرارتی این محصول از گاز شهری تامین شده و یا میتوانید از کپسول برای روشن کردن و استفاده از باربیکیو گازی استفاده کنید.

همانطور که میدانید استفاده از ذغال و چوب برای روشن کردن باربیکیوهای ذغالی و چوبی مستلزم داشتن انبر و وسایل مخصوصی هستند تا از کثیف شدن دست و نامرتبی اطراف کبابپز جلوگیری شود. علاوه بر آن پخت غذا و طبخ و آمادهسازی مواد خوراکی نیز نیازمند داشتن یکسری تجهیزات و وسایل است تا بتوانید بدون دردسر کار خود را انجام دهید. همه اینها دلایلی قانع کننده برای خرید و استفاده از باربیکیو گازی کابینتدار هستند تا بتوانید تمامی ابزارها و وسایل ضروری جهت آشپزی را در آن قرار دهید.

کابینتهای تعبیه شده بر روی باربیکیوهای گازی از گم شدن وسایل و ابزار جلوگیری میکند و علاوه بر آن شما میتوانید آنها را همیشه در دسترس داشته باشید و در صورت نیاز در کمترین زمان ممکن از وسایل و ابزار موردنیاز خود استفاده کنید.

به دلیل انتقال حرارت یکنواخت و مناسب به مواد غذایی در حال کباب شدن، بر روی شعله های این کباب پز از چدن استفاده شده است، این کباب پز قابلیت اتصال به گاز شهری و کپسول را دارا میباشد که انتخاب آن در هنگام سفارش محصول به عهدهی مشتری می باشد علاوه بر این یک عدد سینی به همراه این محصول به شما ارائه می شود تا در صورت نیاز به ذغالی کردن بتوانید با برداشتن چدنی ها، سینی را پر از ذغال کرده و در داخل قلاف ذغالی جای دهید تا از طعم خوش کباب و جوجه ی ذغالی لذت ببرید.

 

برای وارد سایت آذر افروز شوید و اطلاعات جداگانه باربیکیو را مطالعه نمایید. کافی است از محصولات ما دیدن فرمایید و باربیکیو مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

ویژگیهای باربیکیو کابینت دار

باربیکیوهای کابینت دار با منبع حرارتی ذغالی، گازی و برقی قابل اجرا هستند. پخت غذا بر روی این محصول بسیار آسان است. پایههای آن میتواند بهصورت ثابت یا چرخی تعبیه شود. کابینتی که در زیر آتشدان تعبیه شده است محل مناسبی برای قرار دادن ذغال و چوب است. کشوهای آن برای قرار دادن ابزاری مانند کارد و قاشق و چنگال و همچنین انبر ذغال مناسب است.

بر روی این نوع از باربیکیو همچنین توریهایی جهت قرار دادن مواد خوراکی نیز قرار داده شده است.

 

آیا میتوان آن را در هر فضایی باربیکیو کابیت دار قرار داد یا فقط مختص به برخی فضاها است؟

اینها سوالاتی هستند که ذهن بیشتر مشتریان را به خود اختصاص داده است. برای پاسخ این سوال باید بگوییم که شما میتوانید باربیکیو کابینت دار را در هر فضایی مورد استفاده قرار دهید. شما میتوانید باربیکیو خریداری شده خود را در تراس، باغ، ویلا، روف گاردن، حیاط منزل و... قرار داده و از آن استفاده کنید و محدودیتی برای آن وجود ندارد.

همچنین این محصول برای استفاده در هتل، رستوران و تالارها نیز قابل استفاده هستند.

برای مشاهده قیمت و خرید انواع مختلف باربیکیو کابینت دار با پایه کابینت دلخواه و در اندازه و ابعاد مختلف بهصورت سفارشی و یا پیش ساخته با سایت اینترنتی فروشگاه اذرافروز مراجعه نمایید. همچنین میتوانید از مشاورههای قبل از خرید نیز بهرهمند شوید. سفارش این محصول در جنسهای مختلف فولادی و چوبی-فولادی جلوه خاصی به محیط شما داده و علاوه بر آن کارایی زیادی خواهد داشت.

 

خرید باربیکیو کابینت دار از فروشگاه آذرافروز

امکان خرید حضوری و غیرحضوری از طریق سایت آذر افروز خرید آسانی را برای مشتریان عزیز فراهم ساخته است. فروشگاه اینترنتی آذر افروز از بهترین و با کیفیت‌ترین طرح‌های ساخت باربیکیو برخوردار است. باربیکیوهای این فروشگاه قبل از رسیدن به دست مشتری‌‌ها تست می‌شوند تا هیچگونه خطر احتمالی برای مشتری‌ها ایجاد نکنند. فروشگاه اینترنتی آذر افروز از باربیکیو ذغالی پایه‌دار، باربیکیو ذغالی کابینت‌دار و باربیکیو ذغالی رومیزی برخوردار است. شما می‌توانید برای خرید باربیکیو تماس حاصل فرمایید؛ کارکنان این مجموعه آماده‌ی پاسخگویی به سوال‌های شما هستند. 

 

برای اطلاع از قیمت باربیکیو با کارشناسان فروشگاه اینترنتی  آذر افروز تماس بگیرید.

 

دیگر مطالب پر بازدید درسایت آذر افروز :

اصول طراحی باربیکیو برای تراس

چه باربیکیوهایی مناسب فضای باز هستند

زهرا خدا کرم زاده

کارشناس ارشد تولید محتوا