قیمت باربیکیو خانگی

چکیده تنوع این محصول بر قیمت خرید آن نیز تاثیرگزار است. سایز و ابعاد باربیکیویی که شما سفارش می‌دهید، ویژگی‌ها، تجهیزات و امکاناتی که برای باربیکیو تعبیه شده است، کیفیت متریال و مواد سازنده آن، جنس و نوع متریالی که در ساخت باربیکیو مورد استفاده قرار می‌گیرد اعم از باربیکیو سنگی، آهنی و چدنی، سیمانی، آجری و... بودن آن و مدل باربیکیویی که می‌خواهید مهمترین عوامل موثر بر قیمت نهایی محصول هستند.
access_time ۱۴۰۱ دوشنبه ۳۱ مرداد
remove_red_eye 324بازدید

باربیکیو یکی از وسایل پخت و پز غذا در وعده‌های مختلف است که هم بر طعم غذا موثر است و هم مزایای فراوان دیگری برای شما خواهد داشت.
شما می‌توانید باربیکیو را در مکان‌های مختلفی از جمله حیاط باغ، ویلا، منزل، روف گاردن، بالکن و تراس خود طراحی و اجرا کنید. انواع مختلف این محصول بسته به نیاز شما قابل طراحی و ساخت است. باربیکیوهای گازی، برقی، ذغالی و چوبی انواع مختلف ذغال هستند که هرکدام از آن‌ها را می‌توانید با توجه به یکسری نکات و ویژگی‌ها تهیه کنید.
قیمت باربیکیو خانگی اما از مهمترین ویژگی‌های مهم و حائز اهمیت در هنگام خرید این محصول است. بدیهی است که شما هنگام مراجعه به مراکز عرضه این محصول با طیف وسیعی از محصولات با قیمت‌های متفاوت مواجه شوید. این قیمت‌ها بر اساس معیارهای مختلفی تعیین می‌شوند که در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم.

 

قیمت باربیکیو به چه مواردی بستگی دارد؟


همان‌طور که گفته شد باربیکیو در انواع مختلف و متنوعی وجود دارد که می‌توان در لوکیشن‌های مختلف آن را اجرا کرد.
تنوع این محصول بر قیمت خرید آن نیز تاثیرگزار است. سایز و ابعاد باربیکیویی که شما سفارش می‌دهید، ویژگی‌ها، تجهیزات و امکاناتی که برای باربیکیو تعبیه شده است، کیفیت متریال و مواد سازنده آن، جنس و نوع متریالی که در ساخت باربیکیو مورد استفاده قرار می‌گیرد اعم از باربیکیو سنگی، آهنی و چدنی، سیمانی، آجری و... بودن آن و مدل باربیکیویی که می‌خواهید مهمترین عوامل موثر بر قیمت نهایی محصول هستند.
باربیکیوهای گازی-سیمانی، گازی-آجری، گازی-آهنی، گازی-سنگی و... با توجه به قیمت روز متریال و سایر قابلیت‌هایی که برای باربیکیو وجود دارد قیمت‎‌های متغیری دارند. شما می‌توانید باربیکیو گازی با ساده‌ترین طراحی و کمترین قابلیت را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید.
این مطلب برای باربیکیوهای برقی و ذغالی نیز صدق می‌کند. اگر شما هر یک از انواع باربیکیوهای برقی یا ذغالی را با متریالی ساده و بدون قابلیت‌های چشمگیر یا هرگونه تجهیزاتی خریداری کنید، مبلغ پرداختی شما بسیار کمتر از مبلغ خرید باربیکیو ذغالی و برقی دارای قابلیت‌های مختلف با طراحی خاص و جنس بسیار باکیفیت خواهد بود.
اگر قصد خرید باربیکیو آجری را دارید، می‌توانید با خرید آجرهای با کیفیت پایین‌تر، مبلغ پرداختی و هزینه‌های کلی را کاهش دهید. اما دقت داشته باشید که آجرها کیفیت ضعیفی دارند و ممکن است پس از مدتی استفاده از آن با دردسرهایی مواجه شوید و بخواهید مبلغ بیشتری را بابت ترمیم، تعویض یا خرید باربیکیو جدیدتر پرداخت کنید. آجرهای سنگی نیز باید از سنگ‌های مناسب و مخصوص تهیه شوند که در غیر این‌صورت باربیکیو و کباب‌پز شما شکل ناهمگون و نامتوازنی خواهد داشت و پس از مدتی ترک برداشته یا می‌سوزد.
با توجه به موارد گفته شده به شما توصیه می‌کنیم هزینه مناسبی را برای خرید و ساخت باربیکیو و کباب‌پز خود اختصاص دهید. زیرا با این کار می‌توانید مدت طولانی و با کمترین دردسر از کباب‌پز خود برای طبخ غذاهای خود استفاده کنید. اگرچه در ابتدا ممکن است مبلغ بیشتری را پرداخت کنید اما دیگر لزومی به پرداخت مبالغ بیشتر برای تعمیر یا تعویض آن برای شما نخواهد بود.
قیمت باربیکیوهای گازی، برقی، چوبی و ذغالی بسته به در دسترس بودن نوع سوخت آن برای شما ممکن است گران یا ارزان تمام شود.
افرادی که باغ یا ویلای آن‌ها به گاز شهری مجهز نیست ولی چوب و ذغال زیادی در دسترس دارند در صورتی‌که از باربیکیو ذغالی و چوبی استفاده کنند هزینه زیادی بابت سوخت آن نخواهند داد. و این در مبلغ و هزینه تمام شده شما تاثیرگزار خواهد بود.


آیا قیمت باربیکیو مهم ترین معیار برای خرید آن است؟


قیمت خرید هر محصول از مهمترین دغدغه‌های مشتریان است. اگر چه این یک معیار است اما بهتر است آن را مهمترین دلیل برای تهیه باربیکیو قرار ندهید. خرید یک محصول باکیفیت و دارای جدیدترین تجهیزات و قابلیت‌های مختلف از یک فروشگاه معتبر باید مهمترین معیارهای خرید شما باشد. و پس از این موارد قیمت محصول را مدنظر داشته باشید.


عوامل موثر بر قیمت باربیکیو خانگی


جنس صفحه گریل باربیکیو و کیفیت آن، داشتن سیخ‌گردان خودکار یا دستی، داشتن دمنده، اندازه و ابعاد باربیکیو، رومیزی یا ایستاده بودن باربیکیو، نوع سوخت، داشتن پایه چرخی و... از عوامل موثر بر قیمت باربیکیو خانگی است. برای خرید باربیکیو خانگی دارای قابلیت‌ها و امکانات و تجهیزات مختلف و کاربردی به سایت فروشگاهی آذر افروز مراجعه کنید و محصولات خود را از طریق این سایت با قیمت بسیار مناسب و در کمترین زمان خریداری کنید.

لطفا منتظر بمانید . . .